Ve mezunlarımıza anlamlı bir uğurlama..

 Necmettin Erbakan Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü, ilk mezunlarına tüm hoca ve öğrencilerin katılımıyla pasta keserek veda etti.

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nün ilk öğrencileri 4 yıllık üniversite hayatlarının son dersini 26 Mayıs Cuma günü gerçekleştirdi.

Bölüm öğretim üyeleri, son derste öğrencilerini yalnız bırakmadı ve onlarla pasta keserek anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Yapılan etkinlik kapsamında Bölüm Başkanı Doç. Dr. M. Murat Yeşil ve tüm öğretim üyelerimizin duygusal anlar yaşadığı gözlerden kaçmadı.Küçük çaplı veda partisi Doç. Dr. Yeşil’in konuşmasıyla başladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeşil, “Sizinle ilk tanışma dersimize de bütün akademik kadromuzla gelmiştik ve şimdi de son dersinizde sizlere veda etmek üzere hep birlikteyiz. İlk gün, hepinizden öncelikle ‘iyi insan’ olmanızı istemiştik.

Görüyorum ki hepiniz iyi birer insan olarak mezun oluyorsunuz. İlk göz ağrılarım, kıymetli evlatlarım, yolunuz ve bahtınız açık olsun.” diyerek konuşmasını bitirdi.

Doç. Dr. Yeşil’in ardından söz alan Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Yasin Bulduklu da duygusal bir konuşmaya imza attı. Doç. Dr. Bulduklu “Ne iş yaparsanız yapın, öncelikle vatanınıza ve milletinize ihanet etmeyin, ülkenize sahip çıkın. Bu ülkeyi ileriye götürecek işler yaptığınız sürece sizlere hakkım helaldir. Hepinize hayatınızın bundan sonraki tüm dönemlerinde başarılar ve mutluluklar diliyorum” sözleriyle öğrencilerine veda etti.

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş