“Halkla İlişkiler ve Reklamcılık” İlk Mezunlarını Verdi..

NEÜ Sosyal ve  Beşeri Bilimler  Fakültesi ne bağlı olarak açılan Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü bu yıl ilk mezunlarını verdi..

2016-2017 yılı mezuniyet töreninde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü (HİR) de ilk mezunlarını verdi.

Törene yönelik görsel hazırlıklarıyla büyük beğeni toplayan HİR Bölümü, 25 öğrencisini mezun etmenin gururu ve sevincini
bir arada yaşadı.

HİR Bölümü öğretim elemanlarının eksiksiz olarak katıldığı mezuniyet töreninde en yüksek not ortalamasıyla dereceye girmeyi başaran ilk üç öğrenciye plaket takdimi yapıldı.

Bölüm birincisi Büşra Çakır plaketini SBBF Dekanı Prof. Dr. Abdülkadir Buluş’tan, bölüm ikincisi Havva Mayış plaketini HİR Bölüm Başkanı Doç. Dr. M. Murat Yeşil’den, bölüm üçüncüsü Sedef Perçiner de plaketini HİR Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Yasin Bulduklu’dan aldı.

Mezunlarımızla hatıra fotoğrafları..

Bütün mezun öğrencilere öğretim elemanları tarafından mezuniyet belgelerinin verilmesiyle birlikte öğrenciler keplerini havaya fırlatarak mezuniyet coşkusunu doyasıya yaşadı..

Törenin ardından hocalarıyla hatıra fotoğrafı çektiren öğrenciler, 4 yıllık eğitim-öğretim döneminin oldukça verimli geçtiğini belirterek aldıkları teorik ve uygulamalı bilgiler sayesinde geleceğe umutla baktıklarını ifade ettiler.

Bu arada, gazetemiz NEU Haber’e konuşan Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü birincisi Büşra Çakır, Fakülteye kaydolduğu ilk günden beri dersleri eksiksiz olarak takip etmeye çalıştığını söyleyen, başarısının altında disiplinli bir çalışmanın yattığını ifade etti.

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş